A- A+
    MAHKEMELER

    MAHKEME ADIKALEMMÜDÜR
    1. Ağır Ceza Mahkemesi 22002215
    2. Ağır Ceza Mahkemesi (1. Heyet)2256-22552258
    2. Ağır Ceza Mahkemesi (2. Heyet)28842860
    3. Ağır Ceza Mahkemesi23442343
    4. Ağır Ceza Mahkemesi22342235
    5. Ağır Ceza Mahkemesi23282330
    6. Ağır Ceza Mahkemesi2331-23272332
    7. Ağır Ceza Mahkemesi23572358
    8. Ağır Ceza Mahkemesi2366-23632369
    9. Ağır Ceza Mahkemesi26602661
    10. Ağır Ceza Mahkemesi2856-28612864
    1. Asliye Ticaret Mahkemesi2804
    2872
    2870
    2803
    2. Asliye Ticaret Mahkemesi2827
    2847
    2846
    2869
    1. Asliye Ceza Mahkemesi24832481
    2. Asliye Ceza Mahkemesi24732470
    3. Asliye Ceza Mahkemesi24872485
    4. Asliye Ceza Mahkemesi24282425
    5. Asliye Ceza Mahkemesi24482447
    6. Asliye Ceza Mahkemesi21592156
    7. Asliye Ceza Mahkemesi21642165
    8. Asliye Ceza Mahkemesi21722171
    9. Asliye Ceza Mahkemesi21872188
    10. Asliye Ceza Mahkemesi21822180
    11. Asliye Ceza Mahkemesi21312134
    12. Asliye Ceza Mahkemesi22212223
    13. Asliye Ceza Mahkemesi22372240
    14. Asliye Ceza Mahkemesi24022403
    15. Asliye Ceza Mahkemesi24132417
    16. Asliye Ceza Mahkemesi24162412
    17. Asliye Ceza Mahkemesi23142313
    18. Asliye Ceza Mahkemesi21172116
    19. Asliye Ceza Mahkemesi21292127
    20. Asliye Ceza Mahkemesi21502147
    21. Asliye Ceza Mahkemesi24962494
    1. Sulh Ceza Mahkemesi2112-21112132
    2. Sulh Ceza Mahkemesi2141-2144
    3. Sulh Ceza Mahkemesi2104-2101
    4. Sulh Ceza Mahkemesi2110-2114
    1. Çocuk Mahkemesi24632456
    2. Çocuk Mahkemesi24662465
    1. Asliye Hukuk Mahkemesi27042700
    2. Asliye Hukuk Mahkemesi28672863
    3. Asliye Hukuk Mahkemesi27882789
    4. Asliye Hukuk Mahkemesi27292727
    5. Asliye Hukuk Mahkemesi27472746
    6. Asliye Hukuk Mahkemesi28202866
    7. Asliye Hukuk Mahkemesi27122711
    8. Asliye Hukuk Mahkemesi27172716
    9. Asliye Hukuk Mahkemesi28822862
    10. Asliye Hukuk Mahkemesi25602558
    11. Asliye Hukuk Mahkemesi25642563
    12. Asliye Hukuk Mahkemesi25782572
    1. Sulh Hukuk Mahkemesi27532752
    2. Sulh Hukuk Mahkemesi27672764
    3. Sulh Hukuk Mahkemesi27702769
    4. Sulh Hukuk Mahkemesi27832779
    1. Aile Mahkemesi25042503
    2. Aile Mahkemesi25012532
    3. Aile Mahkemesi25142512
    4. Aile Mahkemesi25052529
    5. Aile Mahkemesi25502548
    6. Aile Mahkemesi25802579
    7. Aile Mahkemesi25222517
    8. Aile Mahkemesi25892588
    1. İş Mahkemesi26042600
    2. İş Mahkemesi26312630
    3. İş Mahkemesi26192617
    4. İş Mahkemesi26282626
    5. İş Mahkemesi26442640
    6. İş Mahkemesi26142610
    7. İş Mahkemesi26672666
    1. İcra Mahkemesi28422840
    2. İcra Mahkemesi28332831
    3. İcra Mahkemesi28872886
    4. İcra Mahkemesi28802876
    5. İcra Mahkemesi27922798
    1. Tüketici Mahkemesi26482647
    2. Tüketici Mahkemesi26492650
    Kadostro Mahkemesi 1/228132814
    Kadastro Mahkemesi 1/228192818
    İnfaz Hakimliği24422440
    Adres

    İhsaniye Mahallesi Zeytinli Bahçe Caddesi Adalet Sarayı Akdeniz/Mersin

    Telefon

    +90 324 2321845

    +90 324 232 80 84

    E-Posta

    mersincbsisaretadalet.gov.tr

    © 2020 MERSİN ADLİYESİ Resmi İnternet Sitesidir. Tüm hakları saklıdır.

    Sitemizi Bugün : 1555 - Toplam : 493435 kişi ziyaret etmiştir.