AĞIR CEZA MAHKEMELERİ
1. Ağır Ceza Mahkemesi (Başkan)
Tamer YALÇIN
2. Ağır Ceza Mahkemesi(Başkan)
Devlet DEMİRBİLEK
1. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Aslı Dinç
2. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Demet AKDAĞ
1. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Abdullah Durak BİNİCİ
2. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Ahmet Uğur DOLUDENİZ
1. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Hamide GEMİCİ
2. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Selda Kurtuluş AKBULUT
   
2. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Mehmet OKYAY
       
3. Ağır Ceza Mahkemesi(Başkan)
Mustafa KAHVECİ
4. Ağır Ceza Mahkemesi(Başkan)
Bekir YILDIZ
3. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Muhammet GÖKTAŞ
4. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Elmas ÖZDAMAR
3. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Reşit ÇAĞLAR
4. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Mehmet DENİZ
3. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Mücahit Ayhan EMRE
4. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Emrah Barış GÖNEN
       
5. Ağır Ceza Mahkemesi(Başkan)
Aydın MENGÜLLÜOĞLU
6. Ağır Ceza Mahkemesi(Başkan)
Ferhat SAYALI
5. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Hatice Delipalta GÜDÜMEN
6. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Mustafa DOĞAN
5. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Ceylan ÇELİK
6. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Funda Nuray TURGUT
5. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Aslı BAYIR
6. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Fatma Kübra OK
       
7. Ağır Ceza Mahkemesi(Başkan)
Bülent KOÇ
7. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Ahmet Fethi ALYÜZ
7. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Vakkas Sait DİKMEN
7. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Mervenur GENÇ
   
ASLİYE CEZA MAHKEMELERİ
1. Asliye Ceza Mahkemesi
Ahmet ATAŞ
2. Asliye Ceza Mahkemesi
Hüseyin ÖZCAN
3. Asliye Ceza Mahkemesi
Ceylan Doğan SEVİNÇ
4. Asliye Ceza Mahkemesi
Bülent COŞKUN
5. Asliye Ceza Mahkemesi
Gökhan KIZIL
6. Asliye Ceza Mahkemesi
Hasibe ZÖHRE
7. Asliye Ceza Mahkemesi
Nuh GÜLER
8. Asliye Ceza Mahkemesi
Filiz DÜZENLİ
9. Asliye Ceza Mahkemesi
Fatih KUTLUBOĞA
10. Asliye Ceza Mahkemesi
Ayşe AVAR
11. Asliye Ceza Mahkemesi
Sebahattin ARAS
12. Asliye Ceza Mahkemesi
Abdulvahap AKBOĞA
13. Asliye Ceza Mahkemesi
Yaşar GÜNEŞ
14. Asliye Ceza Mahkemesi
Adnan BUDAK
15. Asliye Ceza Mahkemesi
Hüsnü ÖKSÜZ
16. Asliye Ceza Mahkemesi
Mustafa TOPRAK
17. Asliye Ceza Mahkemesi
Ayşe Gökcen YILMAZ
18. Asliye Ceza Mahkemesi
Özgür Kemal KARTAL
19. Asliye Ceza Mahkemesi
Latif DEMİR
SULH CEZA HAKİMLİKLERİ
1. Sulh Ceza Hakimliği
Mehmet UYAR
2. Sulh Ceza Hakimliği
Murat KOCACIK
3. Sulh Ceza Hakimliği
Yavuz KOÇ
4. Sulh Ceza Hakimliği
Özgür KOÇ
5. Sulh Ceza Hakimliği
Ömer ÖZTÜRK
ÇOCUK MAHKEMELERİ
1. Çocuk Mahkemesi
2. Çocuk Mahkemesi
Kamil YİĞİT
İnfaz Hakimliği
Namık Kemal YAŞAR
ASLİYE TİCARET MAHKEMELERİ
1. Asliye Ticaret Mahkemesi(Başkan)
Sevim AKGEDİK
2. Asliye Ticaret Mahkemesi(Başkan)
Nilgün TOROSLU
1. Asliye Ticaret Mahkemesi(Üye)
Faruk ÖZSU
2. Asliye Ticaret Mahkemesi(Üye)
Ruşen GEDİK
1. Asliye Ticaret Mahkemesi(Üye)
Abdullah Aydoğan KARAKILIÇ
2. Asliye Ticaret Mahkemesi(Üye)
Nuray KÜÇÜK
1. Asliye Ticaret Mahkemesi(Üye)
Mihriban DALARDIÇ DENİZGÖÇER
ASLİYE HUKUK MAHKEMELERİ
1. Asliye Hukuk Mahkemesi 1/2
Ümit POLAT
1. Asliye Hukuk Mahkemesi 1/2
Mahmut AYDOĞMUŞ
2. Asliye Hukuk Mahkemesi1/2
Hakan TAŞKALE
2. Asliye Hukuk Mahkemesi 1/2
Erkan ERDOĞDU
3. Asliye Hukuk Mahkemesi1/2
Mehmet DABAK
3. Asliye Hukuk Mahkemesi 1/2
Ahmet SAYĞAN
4. Asliye Hukuk Mahkemesi
Ahmet BAYRAM
5. Asliye Hukuk Mahkemesi
Abdullah MERAL
SULH HUKUK MAHKEMELERİ
1. Sulh Hukuk Mahkemesi
Süleyman BAL
2. Sulh Hukuk Mahkemesi
Gökhan TÜRKKAN
3. Sulh Hukuk Mahkemesi
Cengiz Topel ÇAY
4. Sulh Hukuk Mahkemesi
Ömer Nasuh ŞAHİN
İŞ MAHKEMELERİ
1. İş Mahkemesi
Sevgi TOPUZ
2. İş Mahkemesi
Özge PİRİ
3. İş Mahkemesi
İsmail EROL
4. İş Mahkemesi
İsmail DÜZENLİ
5. İş Mahkemesi
Fedva DEMİREL
6. İş Mahkemesi
Oya CANBOLAT
AİLE MAHKEMELERİ
1. Aile Mahkemesi
Remzi NAZLICAN
2. Aile Mahkemesi
Ayşegül BEKİROĞLU
3. Aile Mahkemesi
Mehmet Hakkı ALTUN
4. Aile Mahkemesi
Serhat BENLİ
5. Aile Mahkemesi
Hilal KARSLIOĞLU ŞAHİN
6. Aile Mahkemesi
Serhat BULUT
İCRA MAHKEMELERİ
1. İcra Mahkemesi
Hamdiye Yılmaz İMRET
2. İcra Mahkemesi
Züleyha Demirel ÖZER
3. İcra Mahkemesi
Selçuk ZÖHRE
4. İcra Mahkemesi
Akın SİDELİ
TÜKETİCİ MAHKEMELERİ
1. Tüketici Mahkemesi 1/2
Mustafa ÇALIŞKAN
1. Tüketici Mahkemesi 1/2
Hacer DİKMEN
2. Tüketici Mahkemesi
Mustafa GEZMEN
3. Tüketici Mahkemesi
Ali Osman SAMSA
KADOSTRO MAHKEMELERİ
Kadastro Mahkemesi 1/3
Mehmet Sedat DEVECİ
Kadastro Mahkemesi 1/3
Ferdi ÖZER
Kadastro Mahkemesi 1/3
Ali AFŞAR
SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Test Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. →WebPortal←