AĞIR CEZA MAHKEMELERİ
1. Ağır Ceza Mahkemesi (Başkan)
Mehmet ARSLAN
2. Ağır Ceza Mahkemesi(Başkan)
Tamer YALÇIN
1. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Hamide GEMİCİ
2. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Ahmet Uğur DOLUDENİZ
1. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Ayşe AVŞAR
2. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Demit AKDAĞ
   
2. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Selda Kurtuluş AKBULUT
       
3. Ağır Ceza Mahkemesi(Başkan)
Ahmet ATAŞ
4. Ağır Ceza Mahkemesi(Başkan)
Bekir YILDIZ
3. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Aslı CAYMAZ BİLGİN
4. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Elmas ÖZDAMAR
3. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Oğuz BEKAR
4. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Emrah Barış GÖNEN
       
5. Ağır Ceza Mahkemesi(Başkan)
Aydın MENGÜLLÜOĞLU
6. Ağır Ceza Mahkemesi(Başkan)
Yaşar GÜNEŞ
5. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Meliha ATADAĞ TÜRKMEN
6. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Funda Nuray UYSAL
5. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Aslı BAYIR
6. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Fatma Kübra OK
       
7. Ağır Ceza Mahkemesi(Başkan)
Nurullah BODUR
8. Ağır Ceza Mahkemesi (Başkan)
Ömer ÖZTÜRK
7. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Hatice DELİPALTA GÜDÜMEN
8. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Özgür Kemal KARTAL
7. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Hüseyin ÖZCAN
8. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Abdullah Durak BİNİCİ
7. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Mehmet DENİZ
   
       
9. Ağır Ceza Mahkemesi(Başkan)
Yavuz KOÇ
   
9. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Reşit ÇAĞLAR
   
9. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Gökhan KIZIL
   
ASLİYE CEZA MAHKEMELERİ
1. Asliye Ceza Mahkemesi
Hüsnü ÖKSÜZ
2. Asliye Ceza Mahkemesi
Ceren TURGUT
3. Asliye Ceza Mahkemesi
Ceylan DOĞAN SEVİNÇ
4. Asliye Ceza Mahkemesi
Bülent COŞKUN
5. Asliye Ceza Mahkemesi
Mustafa TOPRAK
6. Asliye Ceza Mahkemesi
Hasibe ZÖHRE
7. Asliye Ceza Mahkemesi
Nuh GÜLER
8. Asliye Ceza Mahkemesi
Mustafa SÖYLER
9. Asliye Ceza Mahkemesi
10. Asliye Ceza Mahkemesi
Ayşe Gökçe YILMAZ
11. Asliye Ceza Mahkemesi
Sebahattin ARAS
12. Asliye Ceza Mahkemesi
Abdulvahap AKBOĞA
13. Asliye Ceza Mahkemesi
14. Asliye Ceza Mahkemesi
Namık Kemal YAŞAR
SULH CEZA HAKİMLİKLERİ
1. Sulh Ceza Hakimliği
Ahmet Fethi ALYÜZ
2. Sulh Ceza Hakimliği
Murat KOCACIK
3. Sulh Ceza Hakimliği
Zişan GÖZLÜDERE
4. Sulh Ceza Hakimliği
Mervenur GENÇ
ÇOCUK MAHKEMELERİ
1. Çocuk Mahkemesi
Aslı DİNÇ
2. Çocuk Mahkemesi
Hüseyin KARS
İnfaz Hakimliği
Mustafa TOPRAK
ASLİYE TİCARET MAHKEMELERİ
1. Asliye Ticaret Mahkemesi(Başkan)
Nuray KOÇÜK
2. Asliye Ticaret Mahkemesi(Başkan)
Nilgün TOROSLU
1. Asliye Ticaret Mahkemesi(Üye)
Faruk ÖZSU
2. Asliye Ticaret Mahkemesi(Üye)
Merve TÜRKER
1. Asliye Ticaret Mahkemesi(Üye)
Abdullah Aydoğan KARAKILIÇ
2. Asliye Ticaret Mahkemesi(Üye)
Yasemin BAKMAN
ASLİYE HUKUK MAHKEMELERİ
1. Asliye Hukuk Mahkemesi 1/2
Figen ERCAN
1. Asliye Hukuk Mahkemesi 1/2
Mahmut AYDOĞMUŞ
2. Asliye Hukuk Mahkemesi1/2
Fedva DEMİREL
2. Asliye Hukuk Mahkemesi 1/2
Erkan ERDOĞDU
3. Asliye Hukuk Mahkemesi1/2
Seher ÖZKURT
3. Asliye Hukuk Mahkemesi 1/2
Ahmet SAYĞAN
4. Asliye Hukuk Mahkemesi
Hilal KARSLIOĞLU ŞAHİN
5. Asliye Hukuk Mahkemesi
Abdullah MERAL
SULH HUKUK MAHKEMELERİ
1. Sulh Hukuk Mahkemesi
Süleyman BAL
2. Sulh Hukuk Mahkemesi
Ceylan ÇELİK
3. Sulh Hukuk Mahkemesi
Cengiz Topel ÇAY
4. Sulh Hukuk Mahkemesi
Ömer Nasuh ŞAHİN
İŞ MAHKEMELERİ
1. İş Mahkemesi
Sevgi TOPUZ
2. İş Mahkemesi
Özge PİRİ
3. İş Mahkemesi
Mehmet TEZCAN
4. İş Mahkemesi
Leyla TAŞKOPARAN
5. İş Mahkemesi
Mine YÜCEL KARS
6. İş Mahkemesi
Oya CANBOLAT
AİLE MAHKEMELERİ
1. Aile Mahkemesi
Remzi NAZLICAN
2. Aile Mahkemesi
Ayşegül BEKİROĞLU
3. Aile Mahkemesi
Mehmet Hakkı ALTUN
4. Aile Mahkemesi
Serhat BENLİ
5. Aile Mahkemesi
Mahmut GÜNAY
6. Aile Mahkemesi
Serhat BULUT
İCRA MAHKEMELERİ
1. İcra Mahkemesi
Hamdiye Yılmaz İMRET
2. İcra Mahkemesi
Züleyha Demirel ÖZER
3. İcra Mahkemesi
Selçuk ZÖHRE
4. İcra Mahkemesi
Akın SİDELİ
TÜKETİCİ MAHKEMELERİ
1. Tüketici Mahkemesi
Mustafa ÇALIŞKAN
2. Tüketici Mahkemesi
Mustafa GEZMEN
KADOSTRO MAHKEMELERİ
Kadastro Mahkemesi 1/3
Mehmet Sedat DEVECİ
Kadastro Mahkemesi 1/3
Ferdi ÖZER
Kadastro Mahkemesi 1/3
Ali AFŞAR
SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Test Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. →WebPortal←